Bezpieczeństwo w ciąży

W czasie ciąży każda kobieta musi dbać zarówno o swoje zdrowie jak i dziecka. Nie może stosować wielu preparatów, które mogłaby przyjmować nie będąc w ciąży, gdyż mogą mieć one niekorzystny wpływ na płód.

Zaparcia to jeden z najczęstszych problemów przyszłych mam. Chociaż nie wiążą się one z większymi zagrożeniami dla zdrowia, budzą niepokój i powodują duży dyskomfort. Niewiele jest metod radzenia sobie z problemem w tym szczególnym stanie. Na szczęście są czopki Eva/qu® – innowacyjne rozwiązanie na zaparcia w pełni bezpieczne dla przyszłej mamy i dziecka.

Czopki Eva/ qu® łączą w sobie bezpieczeństwo metod długotrwałych ze skutecznością, wygodą i szybkością środków doraźnych. Zawierają wyłącznie naturalne składniki. Można je stosować długotrwale, każdorazowo gdy pojawi się problem. Nie uzależniają, a każdorazowo pomagają w bezpieczny sposób pozbyć się zaparcia w zaplanowanym czasie. Czopki Eva/qu® mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej, dlatego też można je mieć zawsze przy sobie. Są dostępne w aptekach bez recepty.